MDK

Moda Deniz Kulübü Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17.6 MB
  • Version 3.3.6
  • Dil TR / EN
  • Firma i-con technologies international inc.
MDK uygulaması ile Moda Deniz Kulübü' nün tüm etkinliklerini takip edebilir, fırsatları yakalayabilirsiniz.

MDK uygulaması ile Moda Deniz Kulübü' nün tüm etkinliklerini takip edebilir, fırsatları yakalayabilirsiniz.

Üyelerine ve misafirlerine kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş olan Moda Deniz Kulübü tarafından özel olarak geliştirilmiş olan MDK uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza sadece indir butonuna basarak kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Moda Deniz kulübü, sadece üyeleri ve misafirlerinin İç Yönetmelik kuralları dahilinde kullanabilecekleri bir dernektir. Bu dernekte düğün, nişan, iş yemeği organizasyonlar da, üye referansı ve kurumsal garanti ile 3. şahıslara ve kuruluşlara hizmet verilebilmekte. 77 yıllık köklü geçmişi, kültür ve gelenekleri ile çağdaş yaşamı destekleyen Moda Deniz kulübü, özellikle deniz sporları ve yatçılığın gelişimini desteklemektedir.

MDK uygulaması ile Moda Deniz Kulübü' ndeki sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri takip edebilir, promosyonlar ve özel fırsatları yakalayabilir, haftalık öğle yemeği tabldot listesini öğrenebilir, sanat galerisi programını görüntüleyebilirsiniz. Moda Deniz Kulübü üyelerinin severek kullanacakları MDK uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
MDK indir